BALIK KILÇIĞI ÖRGÜ

Balık kılçığı örgü ve balık sırtı örgü birbirinin türevleri olan 2 örgü modelidir. Balık kılçığı örgü saç modeli nispeten biraz daha gündelik hayata uygun bir örgü modeli olarak dikkat çekmekte.
08 Nisan 2013 Pazartesi
300x250

İki eşit parçaya ayırıp, bu parçalardan ayrılan saç tutamlarını karşılıklı olarak birbirlerinin üstüne atarak örmeyle meydana gelen balık kılçığı örgüsünün nasıl şekil alacağını hayal gücünüz ve yetenekleriniz  belirleyecektir.

Bu örgü modelinin saçınızda kusursuz durmasını istiyorsanız saçlarınızın muhakkak yıkanmış, temiz ve kuru olması şarttır. Rüzgar, aşırı hareketlilik ve gündelik işlerden kaynaklı saçtaki dayanıklılığı artırmak için yıkamadan sonra saçlarınızı saç şekillendiricileri ile karıştırın ve işlem sonunda sprey ile noktalayın. Örgünün dışından saç çıkmış bir görüntüyü kimse istemez. Net bir örgünün vereceği güzelliğe kavuşmak istiyorsanız saçlarınızın düz ve fönlü olmasına dikkat etmelisiniz. Saçlarınızı örgüye hazırlarken saçınızı eşit 2 tutama ayırdığınızdan emin olmalısınız aksi halde örgüde kayma kaçınılmazdır.
YORUM BIRAKIN
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
300x250
Örgülü Saç Modelleri
Diğer Galeriler İçin Tıklayın
ÜCRETSİZ ABONELİK
İlgi alanlarınızı belirleyin, haberleri
ilk siz okuyun.
300x250
ASTROLOJİ
300x250