HAFİF DALGALI SAÇ NASIL YAPILIR

Yaz aylarının en popüler saç modeli olan dalgalı saç, baharda denemeye ne dersiniz.Belinize kadar ihtişamlı saçlarla tüm dikkatlerini üstünüze çekin.
HAFİF DALGALI SAÇ NASIL YAPILIR () tarafından derlenmiştir.
12 Mart 2013 Salı
Bu tarz bir saçı yapmak sprey kullanılmadan yapmak neredeyse imkansız. Fakat biz size daha doğal daha organik yollarla saça nasıl hafif dalga verilir sırrını veriyoruz.

Saçlarınızı kendi saç yapınıza uygun şampuanlar yıkayın ve ılık bir suyla durulayın. Ardından yine saç türünüze uygun saç kreminizi saçınıza uygulayın ve 4-5 dk kadar bu şekilde bekleyin, ardından saçınızı soğuk suyla durulayın. Saçınızı fazla yıpratmadan hafif dokunuşlarla ve ovalamalarla kurutun ve saçınızdaki fazla suyu alın. Saçınız hafif nemli olarak kalın dişli bir tarakla tarayın. Saçlarınızın birbirne karışmaması çok önemlidir bu yüzden yapmanız gerek önemli adımlardan biri ,saçınızı uç kısımlardan başlayarak taramanızdır. Elinize jole alın ve elinizde o joleyi iyice yedirin.Saç çizgisi dahil kökten uca kadar tüm joleyi eşit miktarda saçınıza yedirin. Saçınızın elektriklenmesini önlemek için köklerinize değdirmekten kaçınarak serum uygulayın. Difüzör yardımı ile aşağıya doğru salmış olduğunuz saçı fön makinasının en sıcak derecesine getirerek karıştırın ve saçlarınızı elinizle sıkın. Bu işlemi saçınız kuruyana kadar devam edin. Hafif dalgalı saçınıza bakmak için dik durun ve aynaya bakın...
YORUM BIRAKIN
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
DALGALI SAÇ MODELLERİ
Dalgalı Saç Modelleri
Diğer Galeriler İçin Tıklayın
EN ÇOK OKUNANLAR
ASTROLOJİ