HUQQA CAFE

Muhafazakâr kısmın gece hayatında ki yeni gözdesi Huqqa Cafe-Restaurant. Özellikle misafirlerine sunduğu Alkolsüz Mojito oldukça dikkat çekici.
HUQQA CAFE () tarafından derlenmiştir.
21 Mayıs 2013 Salı
Fenerbahçeli Eski Yönetici Cihan Kamer'in Kuruçeşme  civarlarında 7 milyon dolar harcayarak yarattığı 'Huqqa Cafe' İTO ve TOBB'un desteğini arkasına almış durumda.

Halk arasında Alkolsüz Reina yakıştırması yapılan mekan özellikle son yıllarda revaçta olan alkolsüz eğlence konseptine uygun olarak tasarlanmış durumda. Mekanın en büyük özelliklerinden birisi de 24 saat işlevselliğini koruması.  Nargile sevenler için oldukça geniş bir menüye sahiptir. 

Dışardan bakıldığında tipik bir gece kulübünden hiçbir farkı bulunmayan mekanda koca koca adamlar vızı vızır dolaşan valeler mevcut. 300'ü aşkın zengin bir menüye sahip olan mekanın en dikkat çekici özelliklerinden birisi de seçimlerinizi Ipad'den yapıyor olmanız. Dilerseniz bu Ipad ile internete de girmeniz mümkün. Alkolsüz Mojito seçeneği ile oldukça konuşulacak olan mekanın özellikle Ramazan aylarında sabaha kadar tam kapasite çalışması bekleniyor.

Localı Bölümler

Klasik bir nargile cafeden oldukça farklı bir mimariye sahip olan mekanda perdelerle ayrılan 26 locası mevcut ve bu localarda Led ekranlı Tv'lerde dilediğiniz programları izleyebilirken nargilenizi içebilir ve internete girebilirsiniz.Huqqa Cafe Restaurant'a nasıl Giderim?

Huqqa Cafe Restaurant Ortaköy'den Reina'ya doğru gider istikametten takip ettiğinizde Cemil Topuzlu Parkı ile Turkcell  Kuruçeşme Arena arasında yer alıyor.

Telefon: 0212 265 06 66
YORUM BIRAKIN
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
MUTLAKA GÖRMELİSİNİZ!
EN ÇOK OKUNANLAR